TRAKO 2023

TRAKO 2023

15. jubileuszowa edycja Targów TRAKO w gdańskim AMBEREXPO już za nami. To wyjątkowe wydarzenie dla branży kolejowej, które przyciąga profesjonalistów z całego świata. Uczniowie z Naszej szkoły, którzy uczestniczyli w wydarzeniu 22 września 2023 r., mogli przekonać się, jak wygląda praca w sektorze kolejowym. Podczas targów mieliśmy możliwość zobaczyć najnowsze rozwiązania związane z taborem, przewozami pasażerskimi, cargo oraz rozwiązania infrastrukturalne. Udział w TRAKO 2023, to niesamowita szansa, aby poznać realia pracy w sektorze kolejowym oraz zapoznać się z perspektywami zawodowymi.

Uczniowie, którzy brali udział w wydarzeniu:
Aleksandra Tomala, Marlena Maj, Gabriela Holik, Mikołaj Kaźmirek, Eryk Sysło, Przemysław Brańka, Jakub Londo, Karol Sułek