SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 2021

09.03.2021
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI – zasady uczestnictwaZapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie recytatorskim. Jego forma ze względu na pandemię będzie zdalna. Uczestnicy konkursu proszeni są o przygotowanie maksymalnie 8-minutowych recytacji dowolnego tekstu (poezji lub prozy) . Zarejestrowane recytacje należy przesłać mailem przez dziennik elektroniczny w terminie do 9 kwietnia do członków komisji konkursowej: Teresy Koźlak, Marzeny Szczurek, Agaty Janusz.

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI – zasady uczestnictwa