Szkolny Konkurs Fotograficzny „Z książką Ci do twarzy”

Plakat promujący konkurs: Z Książką ci Do twarzy.
Szkolny Konkurs Fotograficzny „Z książką Ci do twarzy” Z okazji, trwającego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „ Z książką Ci do twarzy”. Do wykonania zdjęć nie będzie Wam potrzebny profesjonalny sprzęt, wystarczy telefon komórkowy, książka oraz oryginalny pomysł. REGULAMIN KONKURSU Organizatorem Konkursu fotograficznego „Z ksi

Szkolny Konkurs Fotograficzny

„Z książką Ci do twarzy”

„ Z książką Ci do twarzy”.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem Konkursu fotograficznego „Z książką Ci do twarzy” jest biblioteka Zespołu Szkół Nr.1 w Bochni zwana dalej organizatorem konkursu.
  2. Niniejszy konkurs jest inicjatywą związaną z organizowanym w bibliotece Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych.
  3. Zasady Konkursu fotograficznego - „Z książką Ci do twarzy”:
  • należy wykonać i przesłać na adres poczty email: zs1bochnia_biblioteka@wp.pl pracę, której inspiracją będzie książka. Tematem konkursu są zdjęcia przedstawiające okładkę książki wplecioną w inne tło – np. osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała; okładka książki na tle przyrody, różnych przedmiotów, tworzących razem spójną całość
  • prace mogą przedstawiać wszystko, co związane jest z tematem – liczy się przede wszystkim oryginalny pomysł oraz walory estetyczne dzieła
  1. Cele konkursu:
  • popularyzowanie literatury, - możliwość wypowiedzi artystycznej, propagowanie biblioteki jako miejsca inspiracji
  • uczestnikami konkursu mogą być wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Nr.1 w Bochni
  1. Zasady zgłaszania prac konkursowych
  • każdy uczestnik konkursu zgłasza prace konkursowe (wcześniej niepublikowane        i nienagradzane) w terminie do 13 listopada 2020 r.
  • uczestnik konkursu może zgłosić od 1 do 3 prac
  • prace należy przesłać na adres email biblioteki: zs1bochnia_biblioteka@wp.pl
  • w temacie wiadomości należy wpisać „konkurs” oraz podać imię, nazwisko oraz klasę

6. Nadesłane prace będą oceniane na podstawie poniższych kryteriów:

a) jakość walorów artystycznych i estetycznych,

b) oryginalność pomysłu,

c) spełnienie założeń ideowych konkursu.

7. Nagrody

• powołane przez organizatora jury przyzna nagrody
  • laureaci zostaną ogłoszeni na stronie internetowej oraz Facebooku biblioteki.

8. Postanowienia końcowe

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji i publikacji nadesłanych na konkurs prac w celu informacji i reklamy imprezy.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb niniejszego konkursu.

Przesyłając pracę konkursową uczestnik zapewnia, że jest jej autorem oraz że przysługuje mu pełnia autorskich praw osobistych i majątkowych do niej, a także, że prawa te nie są obciążone prawami osób trzecich.

Udział w Konkursie oznacza akceptację Regulaminu.

Zapraszamy do udziału :)

Plakat promujący konkurs: Z Książką ci Do twarzy.