Szkolne Koło Teatralne

02.10.2015
maski
W ramach zajęć pozalekcyjnych zapraszam wszystkich chętnych do szkolnego Koła Teatralnego. Mile widziane są osoby z talentem aktorskim, recytatorskim, muzycznym lub tanecznym, oraz osoby które chcą współpracować przy nagłośnieniu lub scenografii.   Kontakt – Agnieszka Morawiec nauczyciel języka niemieckiego

maskiW ramach zajęć pozalekcyjnych zapraszam wszystkich chętnych do szkolnego Koła Teatralnego.

Kontakt – Agnieszka Morawiec

nauczyciel języka niemieckiego