djalbum_link:163
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 8 listopada br. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie przygotowali wzruszający program artystyczny, oraz cała społeczność szkolna odśpiewała Hymn Polski. W tym dniu zostały również wręczone uczniom wyróżnienia Starosty Bocheńskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W tym dniu zostały również wręczone uczniom wyróżnienia Starosty Bocheńskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia

djalbum_link:163