ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W minionym tygodniu obchodziliśmy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Global Entrepreneurship Week, to globalna inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”, w szczególności wśród młodych ludzi.

W związku z wydarzeniem, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tegorocznej edycji poprzez udział w różnych spotkaniach online . Klasa 1L i 3K obejrzała wykład  „Inwestycje z głową- kiedy pieniądz naprawdę robi pieniądz” . Klasa 3J wzięła udział w lekcji nt. „Kariera na rynku finansowym a klasa 3 L uczestniczyła w spotkaniu pt.  „Klucz do sukcesu czy wymóg codzienności- o kompetencjach cyfrowych i zawodach przyszłości” . Klasy 4 MY zagrała w grę Narodowego Banku Polskiego pod nazwą „Ekonomistrz” , która stały się okazją do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu najpopularniejszych pojęć ekonomicznych. Zajęcia zostały zorganizowane z inicjatywy Anny Brdej.