sukcesy naszych sportowców

17.09.2020
PUNKTACJA LICEALIIADA 2019 20 1
Sukcesy naszych sportowców W związku z brakiem możliwości dokończenia w obecnym roku szkolnym zawodów w ramach sportowego współzawodnictwa szkół 2019/20, które zostały anulowane z powodu pandemii, Pan Starosta podjął decyzje o przyjęciu, jako końcowej punktacji sporządzonej przez MOSiR na 2 czerwca 2020 r. Nasi chłopcy kolejny raz ukończyli współzawodnictwo na 1 miejscu, a dzie

Sukcesy naszych sportowców

Nasi chłopcy kolejny raz ukończyli współzawodnictwo na 1 miejscu, a dziewczęta na 3.

Szczególne podziękowania dla Dyrektorów i Nauczycieli, którzy niejednokrotnie zezwalali na przygotowania „naszych zawodników” oraz wielkie gratulacje dla Uczniów i Nauczycieli WF za doskonałe wyniki i trud włożony w osiągnięcie takiego sukcesu !!!

mgr Janusz Tarczydło

PUNKTACJA LICEALIIADA 2019 20 1