23.06.2016
eod
Sukces naszego ucznia Jakuba Zajmy w międzynarodowym konkursie „Embracing our differences” „Kiedy dołączasz do  innych...., możesz zyskać świat przyjaciół....” Sztuka jest potężnym narzędziem wywoływania zmian społecznych. Nie wypowiadając ani jednego słowa, artyści mogą oświecić, edukować i wpływać na zmianę umysłów ludzkich na ca&

Sukces naszego ucznia Jakuba Zajmy

w międzynarodowym konkursie „Embracing our differences”

eod
„Kiedy dołączasz do  innych...., możesz zyskać świat przyjaciół....”

Sztuka jest potężnym narzędziem wywoływania zmian społecznych. Nie wypowiadając ani jednego słowa, artyści mogą oświecić, edukować i wpływać na zmianę umysłów ludzkich na całym świecie.
Obejmując nasze różnice („Embracing our differences”)  amerykańska organizacja non-profit, promuje edukację, która wspiera stworzenie zróżnicowanego społeczeństwa,  gdzie prawa jednostki są  szanowane.

W ramach międzynarodowego konkursu „Embracing our differences” praca Jakuba Zajmy (kl. 2 m) została wybrana spośród ponad 8000 dzieł, przysłanych ze 109 krajów.
Praca pt. „The Flawless Symphony” (Idealna Symfonia) została wyróżniona i wystawiona w Island Park, Sarasota, Florida, USA, od 30 marca do 31 maja 2016 r.

pracaJ.Zajma Praca Jakuba Zajmy

więcej na stronie: