05.03.2018
Sukces Artura Nowaka w II etapie XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Uczniowie naszej szkoły 9 lutego 2018 wzięli udział w II etapie XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej przez Akademię Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Etap szkolny wyłonił po trzech najlepszych reprezentantów w grupach: informatyczna: Krzysztof Solecki, Marcin Kokoszka, Kamil Biłos teleinformatyczna: Tomasz Jędryczka, Dominik Czesak, Artur Nowak W grupie

Etap szkolny wyłonił po trzech najlepszych reprezentantów w grupach:

informatyczna: Krzysztof Solecki, Marcin Kokoszka, Kamil Biłos

teleinformatyczna: Tomasz Jędryczka, Dominik Czesak, Artur Nowak

W grupie informatycznej najlepiej poradził sobie Krzysztof Solecki (zabrakło zaledwie 3 pkt do następnego etapu).

W grupie teleinformatycznej najlepszy z naszych zawodników Artur Nowak doskonale sobie poradził i zakwalifikował się do następnego etapu.

Część praktyczna i finały przeprowadzone będą w Zespóle Szkół Elektrycznych im. mjr Henryka Sucharskiego w Gorzowie Wielkopolskim 23 i 24 marca 2018 r.

Życzymy powodzenia!!!