STYPENDIA PREMIERA

09.04.2022

STYPENDIA PREMIERA

We wtorek 29 marca odbyła się w pięknej, nowoczesnej sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Tarnowie uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne wyniki w nauce.   W uroczystości tej uczestniczyło czworo uczniów z Zespołu szkół Nr 1 – IV LO i Technikum Nr 2, po jednej osobie reprezentującej typ szkoły na podbudowie gimnazjum lub szkoły podstawowej. Po krótkim koncercie w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej stypendyści odebrali dyplomy nadania stypendium, które wręczała laureatom Pani Halina Cimer Małopolski Wicekurator Oświaty. Stypendia otrzymali: Jakub Cabaj (4E), Beniamin Czajkowski (2MY), Patrycja Romańska (3Jg), Filip Stańdo (2R). Na zakończenie spotkania wyróżnieni uczniowie pozowali do okolicznościowych fotografii.

Jan Balicki