Studia w Wielkiej Brytanii - informacja dla Maturzystów

02.06.2017
swiftstudiawanglii
Zapraszamy na spotkanie wszystkich uczniów, zainteresowanych studiami w Wielkiej Brytanii w 2017 lub 2018 roku   University of Bedfordshire w osobie pana Steve’a Stephensa z International Office po raz kolejny w tym roku przyjeżdża na spotkania z przyszłymi studentami tej uczelni. Spotkanie odbędzie się w Krakowie 17 czerwca 2017r. Na spotkaniu będziemy poruszać  tematy zwiazane ze studiami w Wielkiej Brytanii i na Beds, a zwłas

Zapraszamy na spotkanie wszystkich uczniów, zainteresowanych studiami

w Wielkiej Brytanii w 2017 lub 2018 roku

Na spotkaniu będziemy poruszać  tematy zwiazane ze studiami w Wielkiej Brytanii i na Beds, a zwłaszcza:

- mocne strony studiowania  na Beds

- lokalizacja uczelni

- zakwaterowanie

- koszty utrzymania

- aplikacja na studia w 2017 i w 2018r.

- perspektywy na przyszłość

swiftstudiawanglii