SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY WERNER KENKEL

Dzisiaj odbyło spotkanie z firmą Werner Kenkel z kl. 3H i 3G, spotkanie dotyczyło rozmowy rekrutacyjnej.

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i dobrze napisać CV - zajęcia warsztatowe
04 czerwca 2024 r. odbyły się zajęcia warsztatowe dla klas: 3Gi 3H, które poprowadziły przedstawicielki firmy Werner Kenkel: Pani Aleksandrą Malik i Pani Barbarą Kuzera.
Warsztaty miały na celu uświadomić młodzieży jak należy prawidłowo napisać CV oraz dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.
Panie prowadzące wyjaśniły także uczniom, jak należy zachować się podczas rozmowy o pracę , jakimi kompetencji należy się wykazać oraz w co kandydaci powinni się ubrać. Podpowiedziały również czego na pewno się wystrzegać.

Mamy nadzieję, że uczniowie, którzy po ukończeniu szkoły będą aplikować do pracy, skorzystają ze wskazówek omówionych na warsztatach.

Pani Marzena Szczurek