SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRM "BEQOM" I "FITECH"

Spotkanie z ciekawym człowiekiem  – jak dostać się do wymarzonej pracy?

13 marca odbyło się spotkanie z przedstawicielami firm „Beqom” i „FITECH” -  Tomaszem Jędryczką i Bartłomiejem Kaczmarczykiem, którzy są jednocześnie absolwentami naszej szkoły.

Panowie opowiedzieli historię swojej kariery począwszy od technikum informatycznego, aż  po obecną pracę. W trakcie wykładu obaj prelegenci przekazali w pigułce bardzo cenne informacje dotyczące kierowania swoją edukacją w celu osiągnięcia sukcesu. Pokazali konkretne przykłady źródeł, z których należy korzystać, aby uczyć się właściwych programów, by aplikować na odpowiednie stanowiska oraz jak przygotować  CV i Portfolio.

Było to bardzo interesujące spotkanie, gdzie uczniowie, którzy zgłaszali się do przedstawienia swoich pomysłów zostali nagradzani upominkami ufundowanymi przez firmę „Beqom” i „FITECH”.

Andrzej Pławecki