Spotkanie klasy 1E z przygodą

Fotoram.io3
FatBike – przygoda cały rok gość klasy 1E   9 października klasa 1E w ramach godziny wychowawczej spotkała się z panem Rafałem Faryńskim trenerem personalnym z 27-letnim doświadczeniem zawodowym. Pan Rafał jest absolwentem naszej szkoły. Ukończył Akademie Wychowania Fizycznego w Krakowie i od wielu lat zajmuje się prowadzeniem treningów. Pasją pana Rafała są również rowery. Jest

FatBike – przygoda cały rok gość klasy 1E

9 października klasa 1E w ramach godziny wychowawczej spotkała się z panem Rafałem Faryńskim trenerem personalnym z 27-letnim doświadczeniem zawodowym. Pan Rafał jest absolwentem naszej szkoły. Ukończył Akademie Wychowania Fizycznego w Krakowie i od wielu lat zajmuje się prowadzeniem treningów. Pasją pana Rafała są również rowery. Jest właścicielem firmy FatBike – przygoda cały rok i zajmuje się organizacją górskich wyjazdów rowerowych zarówno tych klasycznych letnich jak również zimowych.

Ta lekcja to dopiero początek całego cyklu spotakń pod hasłem: "w zdrowym ciele - zdrowy duch"

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z jednej z wypraw zimowych

Fotoram.io3