ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU JĘZYKOWO - GRAFICZNEGO

Para pod parasolem, spadający deszcz oraz koty i psy
IDOMY ANGIELSKIE. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU JĘZYKOWO - GRAFICZNEGO. Z przyjemnością informuję, iż konkurs językowo-graficzny English Idioms został rozstrzygnięty. Pragnę podziękować wszystkim uczniom za udział w konkursie! Uczestnicy wykazali się pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu swoich prac. Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem. Przy ocenie kierowano si

IDOMY ANGIELSKIE.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU JĘZYKOWO - GRAFICZNEGO.

Pragnę podziękować wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Przy ocenie kierowano się następującymi kryteriami:

• trafność przestawienia znaczenia idiomu,
  • technika wykonania
  • staranność wykonania/estetyka.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

I miejsce zdobyła praca ilustrująca idiom Raining cats and dogsWykonanie: Natalia Baratek z klasy 1J.

Para pod parasolem, spadający deszcz oraz koty i psy

II miejsce zdobyła praca ilustrująca idiom Tickle the dragon’s tail. Wykonanie: Emilia Kopacz z klasy 2K.

Ręka muskająca piórkiem ogon smoka

III miejsce zdobyła praca ilustrująca idiom Get out of hand. Wykonanie: Filip Stompór z klasy 2Fg.

Wielka dłoń, w której znajdują się drzwi. Z prowadzących do nich schodów spada człowiek.

Wyróżnienie zdobyły prace ilustrujące idiomy: Have a lot on one’s plate -Antoniny Folorczyk z 1J oraz Dragon’s Breath Anny Folrczyk z 2K

szkic ust, z których wydobywa się błękitny dym, a w nim fruwa baśniowy smok

Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje i dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrody zostaną wręczone w najbliższym możliwym terminie :)

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną zaprezentowane na szkolnej gazetce.

Organizator konkursu:

mgr Monika Radna