Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

01.09.2017
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni serdecznie zaprasza na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018, która odbędzie się w dniu 4 września 2017 r. (poniedziałek). Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 9:00 w kościele pod wezwaniem św. Pawła Apostoła w Bochni.  Po Mszy Świętej przejście do szkoły, gdzie około godz. 10.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz spotkania uczniów z wychowawcami.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni serdecznie zaprasza
na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018,
która odbędzie się w dniu 4 września 2017 r. (poniedziałek).

Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 9:00 w kościele
pod wezwaniem św. Pawła Apostoła w Bochni.

Po Mszy Świętej przejście do szkoły, gdzie około godz. 10.00 odbędzie się
uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz spotkania uczniów z wychowawcami.

Klasy trzecie technikum o godz. 10.00 spotykają w świetlicy szkolnej  z wicedyrektorem i Kierownikiem  Kształcenia Praktycznego. Po tym spotkaniu  klasy te w salach lekcyjnych odbędą spotkania ze swoimi wychowawcami wg harmonogramu.

Prosimy wszystkich uczniów klas trzecich technikum o przybycie ze względu na konieczność złożenia deklaracji do egzaminu zawodowego i rekrutacji uczniów do projektu Małopolska Chmura Edukacyjna.