Relacja z dnia otwartego szkoły - 10 marca 2018r.

19.03.2018
Relacja z dnia otwartego szkoły - 10 marca 2018r. 2
RELACJA Z DNIA OTWARTEGO SZKOŁY 10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Bochni odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie zostało zorganizowane przede wszystkim z myślą o uczniach gimnazjum oraz ich rodzicach, którzy mogli się zapoznać z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019. O szkole opowiadał dyrektor - mgr inż. Jan Balicki. Nie zabrakło także szczegółowych informacji na temat kryteri&

RELACJA Z DNIA OTWARTEGO SZKOŁY

O szkole opowiadał dyrektor - mgr inż. Jan Balicki. Nie zabrakło także szczegółowych informacji na temat kryteriów, jakie będą brane pod uwagę podczas naboru uczniów. Druga część to zwiedzanie bazy naukowo-dydaktycznej - zostały zaprezentowane sale lekcyjne, pracownie specjalistyczne oraz warsztaty do praktycznej nauki zawodu. Dodatkowo na odwiedzających czekali pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, lokalni przedsiębiorcy, z którymi współpracuje szkoła, studenci UEK oraz nauczyciele i uczniowie, którzy odpowiadali na wszystkie pytania zainteresowanych.

Relacja z dnia otwartego szkoły - 10 marca 2018r. 2
Relacje w postaci filmów znajdziesz tutaj: