Razem na Święta

22.12.2020
Kolaż świątecznych fotografii. Na zdjęciu głównym, dwie uczennice w czapce św. Mikołaja i rogach renifera.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nasza szkoła wzięła udział w akcji "Razem na Święta". Uczniowie przygotowali kartki świąteczne, które następnie zostały wysłane do pacjentów Szpitala Powiatowego w Bochni. Chcieliśmy w ten sposób sprawić odrobinę radości osobom, które muszą spędzić ten wyjątkowy czas z dala od najbliższych. Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.