RAJD INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH 14-15 WRZEŚNIA 2021

27.09.2021
Na pierwszym planie drewniane ławki, plan drugi uczniowie siedzący na ławkach, w tle ruiny zamku w ogrodzieńcu, niebo zaciągnięte chmurami

14 i 15 września 2021 roku klasy pierwsze pojechały na wycieczkę integracyjną do Ogrodzieńca. Pogoda była piękna, dlatego wszystkie punkty planu wyjazdu zostały zrealizowane. Największą popularnością cieszył się park linowy oraz boisko do gry w piłkę, które zaskoczyło wszystkich swoim położeniem, ponieważ usytuowano je dwa metry nad ziemią. Kolejnym punktem było zwiedzanie ruin zamku; uczniowie poznali historię obiektu oraz związane z nim ciekawostki i tajemnice. Natomiast biwakowanie na zielonej trawie sprzyjało integracji, młodzież poznawała swoje upodobania muzyczne oraz różne poglądy na interesujące ją tematy. Wycieczka w tak pięknym, słonecznym dniu przyniosła wiele radości zarówno uczniom jak i nauczycielom, pozwoliła także wszystkim dobrze się poznać.

mgr Joanna Mordarska