13.06.2018
Projekt Polski Piemont wyróżniony na Gali Finałowej Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu 2
Projekt Polski Piemont wyróżniony na Gali Finałowej Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu W dniu 8.06. w Warszawie odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu. Wśród 14 szkół zakwalifikowanych do finału znalazła się też reprezentacja naszej szkoły, która przedstawiła projekt gry planszowej pokazującej wkład mieszkańców Galicji

Projekt Polski Piemont wyróżniony

na Gali Finałowej Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu

W dniu 8.06. w Warszawie odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu. Wśród 14 szkół zakwalifikowanych do finału znalazła się też reprezentacja naszej szkoły, która przedstawiła projekt gry planszowej pokazującej wkład mieszkańców Galicji w budowanie podstaw niepodległości Polski. Decyzją jury nasz projekt znalazł zaraz za zwycięzcami wśród trzech wyróżnionych zespołów. Tym samym podtrzymaliśmy tradycję sukcesów w ANP (w ubiegłym roku nasza szkoła zwyciężyła a dwa lata temu zajęła drugie miejsce). Radość z sukcesu była tym większa, że mimo niewyspania i zmęczenia (pociąg z Bochni do Krakowa mięliśmy o godzinie ... 4:04) zdążyliśmy jeszcze zobaczyć Plac Zamkowy i odszukać Mac Donalds'a.

Projekt realizowany był przez uczniów klasy 2L (Weronika Baran, Anna Bijak, Katarzyna Bocheńska, Julia Góra, Magdalena Dragan, Justyna Hudek, Kacper Krakowski, Mateusz Leśniak, Piotr Maciejowski, Kamil Malinowski, Natalia Trojan, Weronika Wrona) oraz 3K (Tomasz Dunaj, Jakub Goryczka, Damian Grudzień, Dawid Kokoszka, Patrycja Kosińska).