POŻEGNANIE PANI PEDAGOG ALICJI RUMER

27 czerwca, w trakcie posiedzenia Rady Pedagogicznej, odbyło się pożegnanie Pani Alicji Rumer – wieloletniego pedagoga szkolnego.
W pięknych słowach Pani dyrektor Sylwia Zajt podkreśliła, jak wielki wpływ na kształtowanie naszej szkoły miała przez pokolenia Pani Alicja Rumer. Jej nieoceniona praca, była jedną z najważniejszych. Pomogła nie tylko setkom nauczycieli, ale przede wszystkim tysiącom uczniów, którzy często dzięki jej wsparciu, byli w stanie zmotywować się do pracy i skończyć szkołę.
Pani Alicja Rumer wrosła w społeczność szkolną Mechanika i tworzyła jego fundament. Swoją postawą dawała przykład wszystkim, którzy do murów naszej szkoły wchodzili.
Bardzo dziękujemy za pracowitość, cierpliwość, wielkie serce i szacunek, którym Pani wszystkich otaczała!