POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

04.05.2021
POŻEGNANIE MATURZYSTÓW Dnia 06 maja ok. godz. 11.30 (zaraz po zakończeniu egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym) nastąpi uroczyste pożegnanie uczniów klas III LO i IV technikum. Wszyscy absolwenci spotkają się w wyznaczonych salach lekcyjnych z wychowawcami. Po tym wydarzeniu uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem przejdą wraz z wychowawcą na salę gimnastyczną. Dyrektor Szkoły,  Jan Balicki po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekaże nagrody książkowe i wy

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

Dyrektor Szkoły,  Jan Balicki po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekaże nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Zostaną wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów oraz dyplomy „Primus Inter Pares” przyznawane najlepszym absolwentom szkoły.

Harmonogram spotkań z wychowawcami:

Klasa Wychowawca sala
III MY mgr Sylwia Zajt 4
III J mgr Barbara Frasik 5
IV E mgr Małgorzata Świątek 7
IV F mgr Danuta Mroczek 22
IV i mgr Anna Turek-Cieśla 16
IV K mgr Ludmiła Mikołajczyk 20
IV L mgr Dominik Pałka 21
IV P mgr Marek Pasula W22
IV RT mgr Barbara Satoła-Śliwa 12
IV S mgr Anna Olesińska 10

Prosimy, aby wszyscy absolwenci byli obecni na spotkaniu z wychowawcą. Będą wręczane nie tylko świadectwa, ale również pozostała dokumentacja.