Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkówce Chłopców

21.02.2020
21022020
Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkówce Chłopców 20 lutego 2020 r. na naszej hali sportowej drugi raz z rzędu odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkówce Chłopców .  Do zawodów przystąpiło 6 drużyn powiatu bocheńskiego, które rywalizowały w dwóch grupach rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”. Z pierwszej grupy awansowali Nasi chłopcy ora

20 lutego 2020 r. na naszej hali sportowej drugi raz z rzędu odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkówce Chłopców .

Do zawodów przystąpiło 6 drużyn powiatu bocheńskiego, które rywalizowały w dwóch grupach rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”.

Z pierwszej grupy awansowali Nasi chłopcy oraz ZS NR 2 natomiast z drugiej I LO i ZS NR 3.

Mecze półfinałowe wyłoniły dwa najlepsze zespoły I LO i ZS NR 1, które zmierzyły się w „zaciętym finale".

Po pierwszym secie MECZU FINAŁOWEGO  nic nie wskazywało na emocje jakie będą nam towarzyszyły do końca spotkania - zawodnicy I LO rozbili Nas do 9.

Jednak po zmianie stron wszystko się odwróciło i drugiego seta to Mechanik zwycięża 20:10 doprowadzając do ostatecznej rozgrywki.

Tie break to „loteria” jak mówi każdy - prowadzimy 5:1, 10:6, 14:11 mamy piłki meczowe i... coś się zacina.:)

„Stary Ogólniak” broni piłki meczowe i doprowadza do wyniku 14:14.

Ostatecznie po finałowym horrorze po 7 piłkach meczowych wygrywamy tie break-a 19:17 i cały mecz 2:1.

Duże gratulacje dla „młodej” reprezentacji która obroniła tytuł Mistrza Powiatu zdobyty rok temu również na hali MECHANIKA i uzyskała awans do półfinału województwa w Krzeszowicach.

Wielkie podziękowania dla uczniów którzy kibicowali podczas całego turnieju i w znacznym stopniu pomogli nam w osiągnięciu sukcesu.