Polskie serce pękło. Katyń 1940

15.04.2021
Grafika przedstawiająca kontur Polski z czarno-białymi zdjęciami oficerów, pomnika Katyń 1940, scenami z filmów o tematyce katyńskiej, przepasana biało-czerwoną wstęgą.
Wyniki konkursu Polskie serce pękło. Katyń 1940 Uczennica naszej szkoły Wiktoria Waśko z klasy 3K, została laureatką konkursu: „Polskie serce pękło. Katyń 1940”, zajmując 9 miejsce (na około 3700 zatwierdzonych przez MEN prac). Prace graficzne 8 uczniów z naszej szkoły zostały wysłane do Warszawy . Opiekunem uczniów była pani Katarzyna Machowska - Koczur . Uczennicy oraz opiekunowi

Wyniki konkursu Polskie serce pękło. Katyń 1940

Uczennicy oraz opiekunowi serdecznie gratulujemy!!
Więcej na temat konkursu znajdziecie pod linkiem:

Praca konkursowa Wiktorii :)