Symbol języka migowego

PRZEDSTAWICIELE PKP INTERCITY W MECHANIKU

10.02.2025

6 lutego mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole przedstawicielki PKP Intercity, Kierownika Produktu w Biurze Zarządzania zasobami ludzkimi centrali spółki w Warszawie Panią Ewę Moc oraz Eksperta ds. współpracy ze szkolnictwem Zakładu Południowego w Krakowie Panią Beatę Jandę.

Przedstawicielki PKP Intercity spotkały się z Panią dyrektor Sylwią Zajt oraz naszymi stypendystkami: Gabrielą Holik oraz Marleną Maj z kl. V L.

W tym miejscu serdecznie zapraszamy uczniów z klas technikum oraz ze szkoły branżowej, którzy byliby zainteresowani współpracą z PKP Intercity, które oferuje młodym ludziom stypendium w czasie nauki szkolnej, a po zakończeniu edukacji, pracą w stabilnej i dobrze prosperującej spółce.

Zapraszam do kontaktu

Beata Hermaszewska pedagog

Galeria zdjęć

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.