PACZKA DLA MALUSZKA

Szanowni Państwo,

w tym roku szkolnym nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję "Paczuszka dla maluszka". W jej ramach w szkole pojawiła się już choinka (w holu na parterze) ze specjalnymi papierowymi bombkami, które można zabrać do domu przynosząc w zamian artykuły potrzebne dla niemowląt, które zostaną następnie przekazane podopiecznym Domu Samotnej Matki w Tarnowie (15 mam i 45 dzieci). Wśród podarunków, które można przynieść mile widziane będą:
• Mleko NAN 1, 2, 3
• Słoiczki dla dzieci (obiadki, desery)
• Kaszki dla dzieci
• Środki higieniczne dla dzieci (płyny do kąpieli, balsamy, itd.)
• Pampersy (różne rozmiary, od 1 do 6)
• Chusteczki nawilżające
• Inne artykuły dla dzieci, dla mam
• Swoje pomysły mile widziane :)

Akcja potrwa do poniedziałku do 13 grudnia. Przynoszone rzeczy można zostawiać w sekretariacie warsztatów szkolnych albo przekazywać opiekunom Samorządu Uczniowskiego (Kamila Lis -Błąkała i Marcin Kwiatek - obiecujemy dostarczyć je w odpowiednie miejsce).
Zachęcamy również wychowawców do zainteresowania akcją poszczególnych klas - w przypadku, gdyby upominki przygotowywały klasy bombkę podpisaną przez klasę można zostawić na choince.

Proszę się nie sugerować niedużą liczbą bombek wiszących obecnie na choince - będziemy je na bieżąco uzupełniać (zapasy są dość spore - mamy ich 200!).

Marcin Kwiatek
Kamila Lis Błąkała