Otrzęsiny klas pierwszych 2015

04.11.2015
Otrzęsiny klas pierwszych 2015 2
Fotorelacja z OTRZĘSIN klas pierwszych, które odbyły się 22 października 2015r.  Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 22 października b.r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Honorowym gościem był pan dyrektor Jan Balicki, natomiast rolę Gospodarzy spotkania pełnili zwycięzcy ubiegłorocznej imprezy- uczniowie klasy 2W, którzy przygotowali swym młodszym kolegom ciekawe konkursy sprawno

Fotorelacja z OTRZĘSIN klas pierwszych,

które odbyły się 22 października 2015r.

Otrzęsiny klas pierwszych 2015 2

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 22 października b.r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Honorowym gościem był pan dyrektor Jan Balicki, natomiast rolę Gospodarzy spotkania pełnili zwycięzcy ubiegłorocznej imprezy- uczniowie klasy 2W, którzy przygotowali swym młodszym kolegom ciekawe konkursy sprawnościowe i czuwali nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji. Pierwszoklasiści mieli ponadto przygotować krótkie prezentacje swoich klas. Trzeba przyznać, że młodzieży, która została przyjęta do grona społeczności szkolnej ZS Nr 1 w Bochni, nie brakuje talentu, humoru i pomysłowości.. Wystąpienia oceniało Jury w składzie: pani vicedyrektor Sylwia  Zajt, pan  Piotr Węgrzyn-wychowawca klasy 2W oraz uczniowie tej klasy Patrycja Pacholik- jako przewodnicząca szkoły i Karol Korta. Najlepsi wśród uczestniczących w zabawie okazali się uczniowie klasy 1I Technikum Informatycznego. Gratulujemy! Spotkanie uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami było okazją do wspólnej zabawy i integrowania się młodych ludzi w naszej szkole.