Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla

27.06.2017
nobel
Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla   Uniwersytet Gdański wraz z partnerami organizuje od r. szkolnego 2017/2018 Olimpiadę Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla   Pierwszy etap tej olimpiady odbędzie się do 28.09.2017r.Kolejne etapy będą odbywały się w odstępie jednego miesiąca, tak by 10.12.2018r.  laureat olimpiady mógł wziąć udział w uroczystości wręczenia Pok

nobel

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla

Uniwersytet Gdański wraz z partnerami organizuje od r. szkolnego 2017/2018

Olimpiadę Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla

Pierwszy etap tej olimpiady odbędzie się do 28.09.2017r.Kolejne etapy będą odbywały się w odstępie jednego miesiąca, tak by 10.12.2018r.  laureat olimpiady mógł wziąć udział w uroczystości wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla w Oslo  lub  w innej  imprezie towarzyszącej .

Obok tego wyjazdu główną nagrodą jest też indeks Wydziału Historycznego lub Politologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Zachęcamy wszystkich uczniów, szczególnie uczniów klas maturalnych, do wzięcia udziału w tej olimpiadzie.

Wszystkie szczegóły związane z Olimpiadą znajdują się na stronie: www.olimpiada-noblowska.pl

Uwaga: wykaz literatury jest długi!