Olimpiada Matematyczna oraz Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

22.09.2016
logo7
Olimpiada Matematyczna oraz Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych rozwijaniem swych matematycznych talentów do wzięcia udziału w Olimpiadzie Matematycznej oraz w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH. Regulaminy i zadania pierwszego etapu olimpiad znajdują się na stronach internetowych: Olimpiada Matematyczna: www.om.edu.pl Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH: www.diament.agh.edu.pl Przypominamy,

Olimpiada Matematyczna oraz Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

• Olimpiada Matematyczna: www.om.edu.pl
  • Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH: www.diament.agh.edu.pl

Przypominamy, że Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH jest także organizowana z przedmiotów: fizyka, chemia oraz geografia z elementami geologii.

logo7   logo diamentowy indeks