Olimpiada historyczna: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów.

06.10.2015
muzeum
Zapraszamy do udziału w olimpiadzie tematycznej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów.  Uczniowie zainteresowani udziałem w Olimpiadzie powinni zgłaszać się do nauczycieli historii do dnia 23 października. Ponieważ szkołę może reprezentować maksymalnie trzech uczniów, w przypadku większej liczby chętnych przeprowadzo

Zapraszamy do udziału w olimpiadzie tematycznej

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodówmuzeum

Uczniowie zainteresowani udziałem w Olimpiadzie powinni zgłaszać się do nauczycieli historii do dnia 23 października. Ponieważ szkołę może reprezentować maksymalnie trzech uczniów, w przypadku większej liczby chętnych przeprowadzone zostaną wewnętrzne eliminacje.

Szczegółowe informacje, regulamin i wykaz lektur odstępne są pod adresem: link