Olimpiada historyczna

07.09.2015
pth
  XLII Olimpiada Historyczna          Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w XLII edycji Olimpiady Historycznej. Szkolny etap ustny odbędzie się na początku października br., a osoby które zakwalifikują się do części pisemnej będą musiały przygotować pracę na jeden ze wskazanych przez organizatorów Olimpiady temat. Szczegółowe informacje, re

pthXLII Olimpiada Historyczna

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w XLII edycji Olimpiady Historycznej. Szkolny etap ustny odbędzie się na początku października br., a osoby które zakwalifikują się do części pisemnej będą musiały przygotować pracę na jeden ze wskazanych przez organizatorów Olimpiady temat. Szczegółowe informacje, regulamin, oraz terminarz Olimpiady dostępne są pod adresem: www.olimpiadahistoryczna.pl. Zgłoszenia do Olimpiady przyjmują do końca września nauczyciele historii.