OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA MŁODYCH MECHANIKÓW

.

Kolejne sukcesy uczniów Mechanika!

10 marca w naszej szkole odbył się półfinał Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników.  Do zmagań konkursowych przystąpiły cztery dwuosobowe drużyny, ale do ścisłego finału zakwalifikowały się tylko dwie:
Grzegorz Rusin i Konrad Trojan z klasy 4 PSg – drużyna nr 1 oraz  Antoni Kostecki i Mateusz Czyżycki z klasy 4 PSg – drużyna nr 2.

W dniach 30 marca – 2 kwietnia ta czwórka śmiałków weźmie udział w finale mistrzostw, który odbędzie się w Poznaniu.

31 marca również w Poznaniu odbędzie się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej, w którym naszą szkołę reprezentować będą uczniowie z klas technik pojazdów samochodowych:

1. Grzegorz Rusin 4PSg
  2. Antoni Kostecki 4PSg
  3. Mateusz Czyżycki 4PSg
  4. Konrad Trojan 4PSg
  5. Damian Gacek 4PSg
  6. Jakub Zajt 4PS
  7. Bartosz Turakiewicz 4PS
  8. Piotr Wiaderny 4PSg

Opiekunami i mentorami finalistów są nauczyciele przedmiotów zawodowych z branży samochodowej: panowie Piotr Janiczek oraz Tadeusz Bienias.

Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki!