Ogólnopolskie Finały LG Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie

28.12.2020
Ogólnopolskie Finały LG Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie   Dnia 19-20.12.2020 odbyły się Ogólnopolskie Finały LG Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie organizowane przez Super Game E-Sport, w których nasza reprezentacja w składzie: Dominik 'sharkyyy' Siodlarz Michał 'MichaX' Wieciech Daniel 'NEXizt' Plesiński Michał 'KatkaxD' Ćwik Brunon 'speedy' Wołek oraz trener Artur 'nejk' Nakielny - zajęła drugie miejsce. Zmagania rozpoczynały się na etapie ćwierćfinałów, w którym
Ogólnopolskie Finały LG Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie

Dominik 'sharkyyy' Siodlarz
Michał 'MichaX' Wieciech
Daniel 'NEXizt' Plesiński
Michał 'KatkaxD' Ćwik
Brunon 'speedy' Wołek
oraz trener Artur 'nejk' Nakielny - zajęła drugie miejsce.
Zmagania rozpoczynały się na etapie ćwierćfinałów, w którym nasza szkoła zmierzyła się z
Zespołem Szkół Mechanicznych Nr 3 w Krakowie. Nasi zawodnicy bez większych problemów wyszli zwycięsko z tego pojedynku i awansowali do półfinału.
W walce o finał spotkaliśmy się z naszym odwiecznym rywalem, mianowicie
Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum, przeciwko któremu zdarzyło nam się konkurować kilkukrotnie w historii udziału naszej szkoły w rozgrywkach e-sportowych.
Nasze mecze zawsze były bardzo wyrównane, ale tym razem nasza reprezentacja okazała się być poziom wyżej i zwyciężyła to spotkanie wynikiem 2:0.
W upragnionym finale i ostatecznym starciu absolwenci i uczniowie naszej szkoły przystąpili
do pojedynku przeciwko Zespołowi Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie.
Mecz był rozgrywany na bardzo wysokim poziomie i wzbudził u kibiców wiele emocji.
Niestety po bardzo zaciętej walce ulegliśmy naszemu przeciwnikowi wynikiem 2:1.
Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych uczniów i serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu.
Poniżej znajduje się wiadomość od absolwentów reprezentujących naszą szkołę:
„Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie udzielone ze strony szkoły, nauczycielom w niej pracującym, a w szczególności:
mgr Wojciechowi Pietrasowi
mgr Dariuszowi Nowotnikowi,
mgr Konradowi Kozłowskiemu,
oraz firmie Delsa – Maciej Sądel, która ufundowała nam pamiątkowe koszulki.
Mamy nadzieję na osiąganie kolejnych sukcesów w tej dyscyplinie.”