OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FORGET-ME-NOT”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„FORGET-ME-NOT”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą udoskonalać znajomość języka angielskiego, do wzięcia udziału w konkursie „FORGET-ME-NOT”, który odbędzie się 14 listopada 2023 roku.

Zapisy oraz dokonanie wpłaty 14,50 zł - do końca września!!!

Należy to zrobić u organizatorek konkursu:

Pani Moniki Radnej – nauczycielki języka angielskiego

Pani Joanny Pobiedacz-Muchy – nauczycielki języka angielskiego

Zakres tematyczny obejmuje znajomość materiału umieszczonego na stronie internetowej: www.filotimo.pl

w zakładce: MATERIAŁY.

Należy zapoznać się z materiałami ze swojej grupy!!!

Grupa 1: SZKOŁA BRANŻOWA, TECHNIKUM- KLASA 1, 2

oraz LO KLASA 1, 2

Grupa 2: TECHNIKUM – KLASA 3, 4, 5 oraz LO KLASA 3, 4.

Pytania konkursowe (zadania zamknięte i otwarte) są ułożone w oparciu o umieszczone tam opowiadania, sentencje oraz współczesne piosenki angielskie. W trakcie pisania konkursu nie można korzystać z materiałów przygotowawczych.

Informacje szczegółowe z zadaniami przykładowymi znajdują się w zakładce: PRZYKŁADY I PUNKTACJA.

ZACHĘCAMY!!!    ZAPRASZAMY!!!!