Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „Edukacja z Panem T.I.K-iem”

19.02.2016
ulotkaeb
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Edukacja z Panem T.I.K-iem”   Temat konkursu, jak zwykle, związany jest z nowoczesnymi technologiami oraz ich przydatnością w życiu prywatnym i zawodowym. Uczniowie w swej pracy będą mieli zadanie rozwinąć hasło konkursu „e-Umiejętności przepustką do …”. W tym roku, efektem pracy ucznia będ

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji

Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Edukacja z Panem T.I.K-iem”

Temat konkursu, jak zwykle, związany jest z nowoczesnymi technologiami oraz ich przydatnością w życiu prywatnym i zawodowym. Uczniowie w swej pracy będą mieli zadanie rozwinąć hasło konkursu „e-Umiejętności przepustką do …”. W tym roku, efektem pracy ucznia będzie krótki film.

ulotkaeb

Regulamin i zasady konkursu: regulamin.pdf