NAUKA ZDALNA OD 31 STYCZNIA DO 27 LUTEGO 2022

Nauka zdalna od 31 stycznia 2022 do 27 lutego br.

W związku  z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 stycznia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku     z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  informuję, że od poniedziałku, tj. od 31 stycznia br., zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni realizowane będą w postaci hybrydowej.

Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego wszystkie zajęcia odbywają w systemie zdalnym.

W Technikum Nr 1 i w Branżowej Szkole I st. Nr 1 nauka zdalna dotyczy wszystkich zajęć przedmiotów teoretycznych, natomiast zajęcia praktyczne odbywają się w warsztatach szkolnych lub u pracodawców (młodociani pracownicy) w terminach określonych w planie zajęć lekcyjnych .

Uczniowie klasy 1C (technik chłodnictwa i klimatyzacji) oraz młodociani pracownicy uczestniczą w nauczaniu zdalnym w dniach, w których odbywali lekcje w szkole, w pozostałych dniach natomiast zgłaszają się u pracodawcy, o ile u pracodawców nie zostały wprowadzone ograniczenia w tym zakresie.

Uczniowie klas 3F, 3Fg, 3I, 3Ig, 3K, 3Kg, 3L zajęcia praktyczne odbywają stacjonarnie według odrębnie podanego im harmonogramu.

Uczniowie klas maturalnych  liceum i technikum będą mogli uczestniczyć w konsultacjach z przedmiotów maturalnych, które w ograniczonym zakresie odbywać się będą w szkole, w terminach uzgodnionych przez wychowawcę z dyrektorem szkoły.

O terminach wszystkich wymienionych wyżej zajęć, które odbywać się będą w szkole, uczniowie i nauczyciele zostali poinformowani z wyprzedzeniem. Więcej informacji na ten temat w komunikatorze dziennika elektronicznego

Jan Balicki

Dyrektor ZS Nr 1