NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL

26.10.2021
po lewej stronie zdjęcie kobiety, na środku medal z napisem nauczyciel na medal, po prawej u góry zdjęcie nauczycielki i dzieci siedzące w ławkach, na dole profesor na katedrze i uczniowie

Z przyjemnością informujemy, że Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie małopolskim jest prowadzony przez "Gazetę Krakowską".

Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali pracujący w szkole nauczyciele:

Małgorzata Węgrzyn, Katarzyna Wojtyna, Sylwia Zajt, Sławomir Zubel.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. i będzie trwało do środy, 1 grudnia do godz. 20.30.

Link do głosowania:

Serdecznie zachęcamy do głosowania!!!