s.tracz
Nasze uczennnice wyróżnione stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018 Dnia 08.11.2017 r. w Kuratorium Oświaty w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Stypendium Premiera z naszej szkoły otrzymały: - SYLWIA TRACZ                   &nbs

Nasze uczennnice wyróżnione stypendium Prezesa Rady Ministrów

na rok szkolny 2017/2018

Stypendium Premiera z naszej szkoły otrzymały:

- SYLWIA TRACZ                          kl. III J                          LO

- KAROLINA BRZEGOWA           kl. IV T                         Technikum

s.tracz

SYLWIA TRACZ  jest uczennicą kl. III J LO o profilu językowym

Uzyskała średnią ocen 5.45

Otrzymała oceny celujące z przedmiotów: historia, geografia, podstawy przedsiębiorczości.

Brała udział w różnych konkursach rozwijając i poszerzając swoją wiedzę, m.in. w II etapie konkursu lingwistycznego „DUET” (jęz. ang., jęz. niem.) w Nowym Sączu.

Największy sukces odniosła pracując na rzecz środowiska lokalnego i społeczności szkolnej.

Wraz z zespołem z klasy zajęła I miejsce w kraju w konkursie projektów społecznych „AKADEMIA NOWOCZESNEGO PATRIOTYZMU” (projekt realizowany przez Klub Jagielloński), propagując tym samym bocheńszczyznę poprzez opracowanie m.in. gry miejskiej i specjalnej do niej aplikacji.

k.brzegowa

KAROLINA BRZEGOWA jest uczennicą kl. IV T Technikum

w zawodzie technik logistyk.

Uzyskała średnią ocen 5.33

Posiada wybitne uzdolnienia w zakresie logistyki, wybiegające poza program szkoły średniej.

Otrzymała oceny celujące z przedmiotów: logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych, laboratorium transportowe, procesy transportowe w zarządzaniu, jęz. obcy zawodowy.

Zajęła wraz z zespołem I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Logistycznej „LIGA MŁODYCH LOGISTYKÓW” w Katowicach.

Gratulujemy wspaniałych wyników życząc wielu sukcesów w dalszej nauce, oraz w życiu osobistym.