Nasi uczniowie w etapie finałowym Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego DUET

20.04.2017
Nasi uczniowie w etapie finałowym Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego DUET 28 marca 2017 roku w Instytucie Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbył się II etap Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego DUET. Łącznie w dwóch etapach wzięło udział ponad 600 uczniów z 35 szkół ponadgimnazjalnych. Z dumą informujemy, że do ostatniego etapu finałowego zakwalifikowały się trzy uczennice naszej szkoły: Izabella L

Nasi uczniowie w etapie finałowym

Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego DUET

Z dumą informujemy, że do ostatniego etapu finałowego zakwalifikowały się trzy uczennice naszej szkoły: Izabella Lekka kl. 1J, Gabriela Sarlej kl. 2J oraz Izabela Maciejowska kl. 3J.

Osoby, które zakwalifikowały się do III etapu wezmą udział w ostatniej części konkursu, która odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku. Ostatni etap konkursu ma formę egzaminu ustnego z dwóch języków obcych, języka angielskiego i niemiekiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!