Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01.03.2021
1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w związku z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zapraszamy do obejrzenia prezentacji. Uczniowie klasy IV F Paweł Pląder i Przemysław Szewczyk przy wsparciu nauczycieli: pani Agnieszki Morawiec i pana Marcina Kwiatka przygotowali okolicznościową prezentację. Wzbogacona jest ona krótkimi notami biograficznymi i fragmentami filmów. Zachęcam Wszystkich do lektury.Prezentacja - Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Prezentacja - Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych