NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI DLA DYREKTORA SZKOŁY JANA BALICKIEGO

04.11.2021
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego Włodzimierz Bernacki i dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni Jan Balicki trzymają wspólnie nagrodę w formie dyplomu. W tle szara ścianka z logo powiatu bocheńskiego.
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

DLA DYREKTORA SZKOŁY

JANA BALICKIEGO

 

Dnia 03 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Bochni Jan Balicki Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bochni, otrzymał nagrodę Ministra Edukacji i Nauki, za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyróżnienie wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego Włodzimierz Bernacki.


Dla swoich uczniów jest Pan prawdziwym autorytetem, który każdego dnia pomaga im zrozumieć otaczający ich świat, a także przygotowuje do wejścia w dorosłe życie. Dzięki Pana zaangażowaniu Zespół Szkół nr 1 w Bochni, szkoła o wieloletnich tradycjach, poszerza swoją ofertę edukacyjną, dostosowując ją do oczekiwań młodych ludzi

— gratulował wyróżnionemu Starosta Bocheński Adam Korta.Cała społeczność szkolna przyłącza się do gratulacji.

Panu Dyrektorowi życzymy dalszych sukcesów

zarówno tych zawodowych, jak również prywatnych.

 

Galeria zdjęć

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.