NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI DLA DYREKTORA SZKOŁY JANA BALICKIEGO

04.11.2021
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego Włodzimierz Bernacki i dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni Jan Balicki trzymają wspólnie nagrodę w formie dyplomu. W tle szara ścianka z logo powiatu bocheńskiego.

NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

DLA DYREKTORA SZKOŁY

JANA BALICKIEGO

Dnia 03 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Bochni Jan Balicki Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bochni, otrzymał nagrodę Ministra Edukacji i Nauki, za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyróżnienie wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego Włodzimierz Bernacki.

Dla swoich uczniów jest Pan prawdziwym autorytetem, który każdego dnia pomaga im zrozumieć otaczający ich świat, a także przygotowuje do wejścia w dorosłe życie. Dzięki Pana zaangażowaniu Zespół Szkół nr 1 w Bochni, szkoła o wieloletnich tradycjach, poszerza swoją ofertę edukacyjną, dostosowując ją do oczekiwań młodych ludzi

— gratulował wyróżnionemu Starosta Bocheński Adam Korta.

Cała społeczność szkolna przyłącza się do gratulacji.

Panu Dyrektorowi życzymy dalszych sukcesów

zarówno tych zawodowych, jak również prywatnych.