Międzyszkolny konkurs języka angielskiego

24.02.2016
Międzyszkolny konkurs języka angielskiego"A busy calendar - what are we celabrating today?" Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Nr 3 w Bochni "A busy calendar - what are we celabrating today?". Konkurs będzie sprawdzał w formie testu oraz odpowiedzi pisemnych na pytania, wiedzę na temat kultury Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w zakresie świąt i ważnych dat w kalendarzu.  Odbędzie się 13 kwietnia 2016, w razie dużej ilo

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego
"A busy calendar - what are we celabrating today?"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Nr 3 w Bochni "A busy calendar - what are we celabrating today?". Konkurs będzie sprawdzał w formie testu oraz odpowiedzi pisemnych na pytania, wiedzę na temat kultury Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych w zakresie świąt i ważnych dat w kalendarzu.  Odbędzie się 13 kwietnia 2016, w razie dużej ilości zgłoszeń konieczne będzie przeprowadzenie eliminacji wewnątrzszkolnych.

Zgłoszenia oraz wszelkie dodatkowe informacje: mgr Konrad Kozłowski (do 20 marca).

Serdecznie zapraszamy!