MECHANIK W GRONIE NAJLEPSZYCH MATEMATYKÓW POWIATU BOCHEŃSKIEGO

14 marca odbył się finał 21 konkursu o tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu Bocheńskiego klas pierwszych i drugich.

Nasi uczniowie zajęli w tym konkursie bardzo wysokie pozycje: Weronika Góral z klasy 1K zdobyła I miejsce i została Najlepszym Matematykiem Powiatu Bocheńskiego w kategorii 1 - poziom podstawowy, a

Anna Machał z klasy 1 K zdobyła II miejsce w kategorii 1 - poziom podstawowy. Natomiast Jakub Styczeń z klasy 1V zdobył III miejsce w kategorii 1- poziom rozszerzony.

Gratulujemy!

Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały; Pani Ewa Woda oraz Pani Dorota Gorczyńska.