MECHANIK bierze udział w akcji Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!

Logo akcji, brązowy, konturowy pies na żółtym tle.
MECHANIK bierze udział w akcji "Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!   Kim jesteśmy? Nazywamy się Monika i Bogdan Ludyga. Od 19 lat zajmujemy się odzyskiwaniem z rynku zużytych kartridży oraz tonerów i przekazywaniem ich do recyklingu. Prowadzimy w Starej Iwicznej firmę Eko-system, ale działamy na terenie całej Polski. Od samego początku naszej działalności założyliśmy, &#
Logo akcji, brązowy, konturowy pies na żółtym tle.
MECHANIK bierze udział w akcji "Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!

Kim jesteśmy?

Od samego początku naszej działalności założyliśmy, że będziemy łączyć biznes z pomocą charytatywną i konsekwentnie wypełniamy swoją misję. Od niemal 20 lat systematycznie wspieramy jeden z domów dziecka, tym samym umożliwiając jego podopiecznym wyjazdy wakacyjne.

Do tej pory współpracowaliśmy głównie z biznesem. Obecnie, wzorem państw Europy Zachodniej, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność o edukację szkolną i zbiórki tuszów w szkołach, we współpracy z dyrekcją i kadrą nauczycielską.

Więcej informacji na stronie https://tuszdopaki.pl/

WAŻNE! Tusze muszą pochodzić z drukarek atramentowych i być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane.
Obok sekretariatu znajduje się pudła na puste tusze