MAMY SREBRO!!!

10.10.2021
Zdjęcie nr 1 zawodnicy stoją na podium Pierwszy szereg od lewej stoją Sebastian Węglarz, Bartłomiej Mochel, Jan Błachut Drugi szereg od lewej stoją  Radosław Szewczyk, Filip Kuc – trzyma dyplom, Marcel rozwadowski trzyma puchar, Oskar Czekaj.

Mamy srebro!

W czwartek 07. 10. 2021 roku młodzież ZS Nr 1 w Bochni udała się do Nowego Targu na finał wojewódzki w przełajowych biegach sztafetowych. Na starcie zameldowało się 12 najlepszych ekip z całego województwa. O godzinie 10.30 rozpoczął się finałowy bieg szkół ponadpodstawowych. Nasi uczniowie po zaciętej walce ostatecznie zajęli 2 miejsce w województwie, przegrywając jedynie z ZSM z Nowego Sącza.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowy puchar, dyplom i srebrne medale.

Serdecznie gratulujemy!

Szkołę reprezentowali: