MAŁOPOLSKA LICEALIADA FINAŁ WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU

26.03.2024 roku odbyła się Małopolska Licealiada - Finał Wojewódzki w Pływaniu.

Ekipa Mechanika zameldowała się na Myślenickiej Pływalni gotowa na prawdziwe ściganie. Indywidualnie startowali: Katarzyna Zagórska, Emil Pilch, Beniamin Czajkowski i Oliwier Ochałek. Mieliśmy również reprezentantów w  innych kategoriach. Sztafeta chłopców w składzie : Dyląg Maciej, Czajkowski Beniamin, Pilch Hubert, Ochałek Oliwier, Maciuszek Bartłomiej i Pilch Emil finiszowała na 8 miejscu.

Wielkie gratulacje dla Wszystkich uczniów za godne reprezentowanie szkoły, profesjonalne podejście i walkę do ostatnich metrów.

Opiekunowie: Izabela Kierepka i Marcin Szwab