Mabuchi Motor Poland w ZS Nr 1

17.09.2017
Mabuchi Motor Poland w ZS Nr 1 2
      Mabuchi Motor Poland w ZS Nr 1 W ub. tygodniu przebywali w Bochni przedstawiciele kierownictwa firmy Mabuchi Motor, potentata światowego w produkcji małych silniczków  dla motoryzacji  oraz sprzętu gospodarczego i biurowego. W Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej prowadzą przygotowania do budowy jedynej w Europie filii  tego zakładu, w której w ciagu kilku lat zostanie zatrudnionych około 400

mabuchilogo

Mabuchi Motor Poland w ZS Nr 1

W ub. tygodniu przebywali w Bochni przedstawiciele kierownictwa firmy Mabuchi Motor, potentata światowego w produkcji małych silniczków  dla motoryzacji  oraz sprzętu gospodarczego i biurowego. W Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej prowadzą przygotowania do budowy jedynej w Europie filii  tego zakładu, w której w ciagu kilku lat zostanie zatrudnionych około 400 osób.

mabuchi1

Podczas pobytu w naszym mieście goście z Japonii skorzystali  z zaproszenia kierownictwa naszej szkoły i złożyli nam wizytę. Podczas spotkania pan Katsuya Hayashi - dyrektor  Mabuchi Motor Poland i jego współpracownicy interesowali się systemem kształcenia zawodowego w Polsce oraz sposobem przygotowania absolwentów do zawodu.

Krótki spacer po szkole i budynku warsztatowym pozwolił gościom na bliższe poznanie kierunków kształcenia prowadzonych w Zespole Szkół Nr 1 oraz  warunków, w których uczniowie zdobywają kompetencje zawodowe. Opuszczając siedzibę szkoły dyrektor firmy wyraził zadowolenie z wizyty oraz z uzyskanych informacji i obserwacji. Szczególnie ucieszył go fakt dbania o umiejętności praktyczne uczniów  oraz  dbałość  o porządek na stanowiskach pracy. Kolejne spotkanie za kilka miesięcy.

Mabuchi Motor Poland w ZS Nr 1 2