LIGA MŁODYCH LOGISTYKÓW - FINAŁ

Finał Ligi Młodych Logistyków – aż dwie drużyny z ZS Nr 1 wśród najlepszych w Polsce!

liga.png

Liga Młodych Logistyków to ogólnopolski konkurs organizowany co roku przez Koło Naukowe Logistyki NKL DIALOG działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Skierowany został do uczniów szkół ponadpodstawowych, a jego celem jest rozwijanie zainteresowania młodzieży problematyką logistyki oraz łańcuchami dostaw, a także poszerzanie kompetencji uczniów w tej dziedzinie. Konkurs pozwala też na rozwój umiejętności miękkich, takich jak praca w grupie czy kreatywność. Każdego roku przystępuje do niego kilkuset uczniów. Tym razem odbywa się jego XI edycja.

Dla Naszych uczniów jest to wyjątkowa edycja, ponieważ po raz pierwszy aż dwie drużyny z Mechanika awansowały do grona najlepszych w Polsce. Finał już wkrótce i dlatego wszyscy w ZS Nr 1 trzymają kciuki, licząc na powtórzenie sukcesu z 2017 roku, kiedy Nasi uczniowie okazali się najlepszą drużyną i zwyciężyli w Lidze Młodych Logistyków.