Konrad Fryt

ZDJĘCIE Konrada1
PROSIMY O WSPARCIE REHABILITACJI NASZEGO UCZNIA - KONRADA FRYTA! Konrad Fryt (ur. 2002) – Wypadki chodzą po ludziach, każdy z nas chociaż raz w życiu tak powiedział. Jednak zwykle, każdy myśli, że jego to nie spotka, że to się dzieje innym… Zły los wypatrzył sobie Konrada, który w lutym 2020 r. uległ poważnemu wypadkowi. W jednej chwili posypał się cały jego świat i nagle wszystko pr

PROSIMY O WSPARCIE REHABILITACJI NASZEGO UCZNIA - KONRADA FRYTA!

ZDJĘCIE Konrada1

Konrad Fryt (ur. 2002) – Wypadki chodzą po ludziach, każdy z nas chociaż raz w życiu tak powiedział. Jednak zwykle, każdy myśli, że jego to nie spotka, że to się dzieje innym… Zły los wypatrzył sobie Konrada, który w lutym 2020 r. uległ poważnemu wypadkowi. W jednej chwili posypał się cały jego świat i nagle wszystko przestało być oczywiste. Konrad uległ poważnemu wypadkowi w konsekwencji czego doszło do uszkodzenia kręgosłupa- wybuchowego, wieloodłamowego złamania trzonu i łuku kręgu C7 oraz trzonu Th1, urazu rdzenia kręgowego oraz porażenia kończyn dolnych. Tragiczny wypadek zabrał zdrowie, sprawność, zabrał plany i marzenia, pozostała pustka i niewiadoma. Konrad jest członkiem Orkiestry Dętej Sobolów a obecna sytuacja uniemożliwia mu realizację swoich pasji zarówno muzycznych jak i sportowych.  Jego rówieśnicy planują przyszłość, a on walczy o zdrowie. Po dwóch ciężkich operacjach i dwóch miesiącach spędzonych na Oddziale Rehabilitacyjnym w Szpitalu Rydygiera  w Krakowie, Konrad jest w stanie poruszać lewą nogą i palcami u prawej, jednak droga do całkowitej sprawności jest jeszcze długa. Cały czas  trwa dramatyczna walka o powrót do życia sprzed tamtych tragicznych wydarzeń i niestety nie ma innej drogi niż intensywna i kosztowna rehabilitacja. Konrad jest zmotywowany, żeby wrócić do sprawności, a my zrobimy wszystko, żeby go wspierać. Proszę, daj mu szansę na sprawność — on na pewno ją wykorzysta.

Jeśli chcesz wesprzeć rehabilitację Konrada Fryta, będziemy wdzięczni za wpłatę na na konto główne fundacji AUXILIUM, nr 44 2490 0005 0000 4530 3745 3706 w Alior Banku, z dopiskiem Konrad Fryt.