KONKURS MY MAŁOPOLSKA

malopolska
My Małopolska 2017 to trzecia edycja konkursu, w którym można było sprawdzić swoją wiedzę na temat Małopolski, jej władz, przyrody, kultury, tradycji i historii. W pierwszym etapie trzeciej edycji  konkursu w rankingu 15 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w quizie drużyna Naszej szkoły w składzie Klaudia Staśto, Magdalena Grabarz, Karolina Brzegowa i Izabela Kubala zajęł

malopolska

W pierwszym etapie trzeciej edycji  konkursu w rankingu 15 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w quizie drużyna Naszej szkoły w składzie Klaudia Staśto, Magdalena Grabarz, Karolina Brzegowa i Izabela Kubala zajęły  bardzo wysokie II miejsce. Etap Finałowy już 25 października – liczymy na zwycięstwo i mocno trzymamy kciuki :)

mymalopolska